טיפול מרחוק בעזרת ווצאפ, סקייפ או טלפון.

אתה רחוק בארץ או בחו"ל ואינך יכול להגיע לטיפול? אז זה לא אבוד תוכל להיעזר בכלים המודרניים סקייפ או ווצאפ ולקבל טיפול גם מרחוק בשיטת מוח אחד, כנסו ותראו איך זה עובד.

1. באיזו שיטה אתה מטפל?

אני מטפל בשיטת מוח אחד קינסיולוגיה שחלק מהשיטה זה דרך בדיקת שריר להגיע אל עומק התת מודע לאתר את החסימה ולשחרר את החסימות שנוצרו לנו דרך אירועים, טראומות ודפוסי התנהגות שסיגלנו לנו במהלך חיינו, ובעיקר מהעבר הרחוק שם מה שראינו וחווינו בילדותינו "רק מה שספגה אזנו עודה רעננה, רק מה שספגה עינו טרם שבעה לראות" (שאול טשרניחובסקי האדם אינו אלא) מה שחווינו בילדות בעודנו צעירים משפיע מאד על חיינו ועל היכולת להתמודד מול אירועים שאנו חווים היום.

טיפול מוח אחד בא לשחרר דפוסים אלו, טראומות אלו על מנת שנוכל היום לחיות את החיים שלנו מתוך בחירה מלאה, להגיב היום לאירועים שקורים ממקום של מוח קדמיבחירה ולא ממקום של מוח אחוריהמוח השורד מתוך מצב של אין בחירה.

העבודה המקורית במוח אחד היא דרך בדיקת שריר ותיקונים פיזיים של אנרגיות, מרידיאנים צ'אקרות ועוד תיקונים.

2. איך אפשר לעשות טיפול מרחוק?

הטיפול מרחוק מתבצע דרך שיחת וידיאו ווצאפ או סקייפ ואפשר גם דרך שיחת טלפון. בטיפול אנחנו משוחחים על הבעיות שעולות ודרך בדיקת שריר על עצמי אני מאתר את הנקודות החלשות וביחד אנו מתקנים אותם, מאתרים גיל סיבה (הגיל שבו קרתה הטראומה) ומתקנים ומשחררים את הטראומה. שימו לב אנו לא מוחקים את הטראומה אלא מתקנים את היחס שלנו לאירוע, בכדי שנוכל לקחת אותו לחיים בתור חוזקה והתקדמות ולא בתור חסימה.

בתהליך הטיפול עצמו אני מכין דף עם הנתונים שעלו ותרגילים לחיזוק התהליך שהמודרך יתרגל בביתו. את הדף אני שולח בעזרת תמונה או סריקת מדפסת אל המודרך בווצאפ או בכל דרך אחרת. זה יעזור לקידום התהליך במידה והמטופל יבצע את התרגילים כמה פעמים ביום. (גם בתהליך הרגיל אני נותן דף עם מספר מועט של תרגילים וזה מקדם כשמבצעים את התרגילים)

3. מה היתרונות של טיפול מרחוק לעומת טיפול מקרוב?

בטיפול מקרוב יש את הקשר הישיר עם המטופל בדרך כלל אני בודק דרך השריר שלו ביחד אנו מבצעים את התרגילים והתיקונים. בטיפול מרחוק יש את השיחה והמבט במידה וזה שיחת וידאו אני בודק דרך השריר שלי והמטופל מבצע את התרגילים. ייתכן שהתקשורת הבלתי אמצעית מהווה יתרון אך מצד שני המרחק הוא מאד משפיע. בעבודה שלי מרחוק אני יכול לעבוד עם אנשים שקשה להם להגיע לקליניקה מהארץ ומרחבי העולם. את הטיפול אני מבצע בעיקר בעברית. אדם שקשה לו לדבר ולתקשר הטיפול מרחוק יותר מאתגר. אדם שלא רוצה לשתף פעולה זה מקשה על התהליך בכל מקרה גם מקרוב וגם מרחוק.

4. רואים תוצאות?

רואים ורואים עצם ההקשבה העבודה דרך השריר והתרגילים עוזרים מאד להשתפר ולהתקדם בחיים. שווה להתנסות ולפנות לטיפול, החיים שלנו המשפחה שלנו, הילדים שלנו, העובדים אתנו ומסבבינו ובעיקר החיים שלנו בפרט מחכים לאדם הרגוע והשלם שזה אנחנו במקור ללא אירועי החיים שלנו. שווה ללכת הלאה אל חיינו.

5. אהבה עצמית.

הדבר הכי חשוב שיש לילד הקטן, לתינוק זה היחס החם, המסור, האוהב שהאימא והאבא עוטפים את הילד הקטן היחס הזה מקנה לנו ביטחון והגנה וכן לקבל כלים להתמודדות עם אירועי החיים. (כל עוד אנו חיים יקרו לנו אירועים שנצטרך להתמודד איתם והביטחון וההגנה שאנו חווים בילדותינו נותנים לנו את הכלים להתמודד) ביטחון, הגנה, יחס חם ומסור (עם גבולות…) אלו הכלים שיעניקו לנו את החיים.

שערו בנפשכם שלא קיבלנו כלים אלו? שהיה קושי בבית מתחים ומריבות חוסר יכולת להעניק (ממש לא קשור ליכולת כספית…) קשור בעיקר למציאות ההורים. תזכרו גם הם בני אדם עם החסימות הרגשיות והפיזיות שלא איפשרו להם אז ואולי גם היום להעניק לנו את האהבה שכה הייתה דרושה לנו בתור תינוקות וגם היום.

בתהליך העבודה של מוח אחד אנו משחררים חסימות אלו וגורמים לנו להשלים את עצמינו באהבה ובקבלה עצמית. ברגע שנשלים אהבה מעצמינו לעצמינו נוכל להפסיק לחפש אהבה מבחוץ ונוכל להעניק לעצמינו וליקרים לנו את מצרך האהבה והקבלה שכה חסר בעולמינו.

אז בואו ותתחילו את התהליך את/אתה בעצמך מחכה לך.

יוסי גולד

מטפל ומורה בשיטת מוח אחדקינסיולוגיה

050-5452628 בטלפון או בווצאפ

Yossigold3@gmail.com

התקשרו ונתאם תאריך להתחלה.

בואו בשמחה החיים שלכם מחכים לכם.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.